Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jan Bosko Bogdan11 (4659 niezalogowanych)
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Jacku takie male poskriptum i przestroga dla innych .
Ale masz racje maly oftop dla tych co nie sa w temacie a zarazem nie jest oftopem bo chodzi tez poniekat o kase ale nie wyplformie wyplaty .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Sie tu wiele dowiedziec mozna , by pozostac jednak w temacie...
swietne prazone karaluchy mozna zjesc w Bangoku, pasuja do zimnego piwa en kosten geen drol .
Jak wszystko w Tajlandii
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
Wszystkiego o zarobkach w nl, za ile za jaka prace i z jakim wyksztalceniem mozna dowiedziec sie na loonwijzer.nl Z drugiej strony 350euro za pare godzin pracy Baileys to chyba przesada? Przecietny holender na etacie(kolo 30tki zarabia kolo 13-16 euro brutto.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Jacku kwestia tego co kto robi i na jakim jest stanowisku, dodatkowo też ile ma już wypracowane w danej firmie ponieważ firma może ale nie musi dawać pracownikowi wiekszej stawki za wysługę/ staż pracy
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Jacku super ze jest taka stronka i ze ja znasz , ale szkoda ze nie jest ona dokladna . Dochodami na tej stronce mozna sie sugerowac ale nie wiezyc w to co tam pisza .
Co do moich dochodow to zapytam czemu ma to byc przesada ?
Kazdy siebie ceni na tyle na ile sobie moze na to pozwolic i zaleznie od tego co robi .
po drugie to kto mowi ze jestem przecietna ? I kto robi mi komplementy wiekowe ?
po trzecie nawet nie masz pojecia czym sie zajmuje i dlaczego zarabiam takie pieniadze . po czwarte w sektorze w ktorym pracuje da sie jeszcze wiecej zarabiac ( nie wiele wiecej ale da sie ) i wlasnie do tego daze , a jak Bozia pozwoli to od lutego przyszlego roku bede zarabiala conajmniej o 25 % wiecej .
Dlaczego ?
bo sie da ! bo to co robie , robie to bardzo dobrze , i dlaczego miala bym sie zadowolic czastka czego jak moge miec to co mam ?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Siema tu vel BlondynCo do tematu stać mnie na neta więc się żyjeee
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
hehehe oj stac ciebie i na wiecej vel "inteligencja z buteleczki ? "
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Baileys pochwal sie co robisz, chyba wiekszosc by chciala wiedziec gdzie mozna zarobic 20-35 tys euro miesiecznie a jak to powiedzials do 50 tys od nastepnego roku tylko dziwne ze potem to usunelas,wiec? bo mowisz tylko to co robie , w tym zawodzie itp , wiec sluchamy ? co to za zawod? no chyba ze najstarszy zawod swiata i dlatego nie powiesz wprost
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Droga Agnesss231 / Mustafa / Belcia ..itd tylko poto zalozylas nowy post zeby trolowac ?
Zeby ciebie sprostowac to powiem ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem . nic nie pisalam o 50 tys . A usunelam bo wsomie takim jak ty nic do tego ile zarabiam . Dlatego napislam ze wystarczajaco wiecej . A zeby odpowiedziec na twoje insynuacje co do zawodu prostytutki to odpowiem w nastepujacy zposob : gdybym nawet wykonywala ten zawod to nie uwazam go za jakis hanbiacy zawod , zawsze lepiszy jak bycie dziwk..ka lub taka menda jak ty . A jaki zawod/praca daje mi takie dochody to wiedza tylko wtajemniczeni i ja .Tobie nic do tego .
P.S. Admini lub/ i modzi powyzsza Agnes vel Belcia vel .... itd naduzywa bardzo waznego pkt w regulaminie : uzywanie wiecej jak 1 nicka lub profilu bez pozwolenia admina , moda lub wlasciciela portalu jest zabronione . Tym samym troluje cale forum , da sie cos z tym zrobic ?
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Koniec tej żenady.Każdego indywidualna sprawa ile zarabia i co robi.Nikt nikomu pod pierzyne zaglądał nie będzie,a i przy okazji dość już mam tej zabawy z nickami-Usuwaniem,zakładaniem i powrotami aby znów komuś naubliżać..
E.O.T i tyle...
Jak nie będzie poprawy-temat w kosz...Aby było jasne
Zgłoś wpis


Bliżej nas